تبلیغات
خرید فروش انواع استروئید هورمون دکادورابولین ناندرولون کات حجم دوره خشک کلن بوترول پارابولان پری موبلان استانازول استانازولول وینسترول دیانابول آنابول آناپول آناپولون آناپولان ترنبولون بولدنون سایپیونات پرپیونات تستوسترون اکسی متالون دکورت دگزا سوستانون اک - دیانابل

خرید فروش انواع استروئید هورمون دکادورابولین ناندرولون کات حجم دوره خشک کلن بوترول پارابولان پری موبلان استانازول استانازولول وینسترول دیانابول آنابول آناپول آناپولون آناپولان ترنبولون بولدنون سایپیونات پرپیونات تستوسترون اکسی متالون دکورت دگزا سوستانون اک

دوشنبه 9 خرداد 1390

دیانابل

نویسنده: مرتضی نعمت الهی   

قرص دیانابول
 
این مطلب رو میخواستم به هورمون دیانابول که مورد توجه خیلی از ورزشکاران بخصوص
 
پرورش اندام کاران هست اختصاص بدم .
 

دیانابول Dianabol
 

قرص دیانابول ...
 
 
 
متاندرسترولون ( به متان معروفه ) نام دیگر این دارو هست که قرص 5 Mg است و
 
از خوانواده ی استرویید ها میباشد که بین ورزشکاران بسیار کاری و محبوب می باشد . ( این محبوبیت به خاطر تاثیر فراوان و فوری آن میباشد )
 
تعداد 4، تا ، 5 عدد می تواند بسیار موثر باشد البته به همراه عوارض !!!
 
این دارو برای ذخایر آب بدن مشکل ایجاد میکند و خطر ناشی از حمله آن بسیار جدی می باشد .
 
این دارو حدود 10 سال است که در بازار به نام های زیر پیدا میشود :
 

1_ Dianabol ( آمریکایی )
 
2_ Metha (روسی )
 
3_ Pronabol ( هندی )
 
4_ Refovit (مکزیکی )
 
 
 
مدل روسی این دارو در درجه ی بالایی قرار دارد که ورزشکاران این را نمیدانند .تقلبی این نوع وجود دارد
و همین موضضوع باعث شده که به ارزش داروی اصلی لطمه بخورد .
مدل مکزیکی این دارو تزریقی ( Refovit /25Mg )میباشد و یک شیشه ی 50Ml آن معادل 250 قرص دیانابول ( آمریکایی ) میباشد .
 
حقیقتش من خودم این دارو رو مصرف نکردم و نمیکنم ( چون از ضررش مطلع هستم . این مطلب رو هم برای اطلاع شما میگم که اگه کسی بهتون گفت مصرف کن مطمئن باش خیرخواه شما نیست )
ولی در کل اونایی که مصرف کردن میگن قرص این دارو موثرتر هست .
قرص های دوقلوی صورتی رنگ ( که خیلی هم تووی بازار فراوونه ) در بسته های 500 یا 1000 تایی نیز زیاد استفاده میشه .خصوصا تووی دزفول .
 
متادون هم مدل تایلندی این دارو هست که طرفدارای زیادی نداره .
 
اوکراین هم تولید کننده این دارو هست که قرصهای اون هم طرفدارای زیادی داره .بسته هاشون 100 تایی هستن .
 
 
 
 
 
نکته اصلی :
 
 
 
یکی شایعترین عوارض این دارو بیماریهای کبدی (سرطان کبد ) میباشد .
 
امیدوارم بتونم شمایی رو که قصد مصرف این دارو رو دارین پشیمونتون کنم .
 

در ضمن
 
آقا مگه نمیگی بدن بدون خرج رشد نمیکنه ؟
 
درسته خودم هم همین نظر رو دارم که : بدن تا یه حدودی رشد میکنه ولی بعد اون درجا میزنه و رشد اون کم هست .
 
آقا مصرف کن
 
ولی نه هورمون
 
مکمل مصرف کن . مکملها از مواد غذایی و هورمونهای بسیار ضعیف شده درست شدن که میتونین از اونا اس

ه عمر دیانابول:

نیمه عمر دیانابول حدود سه تا پنج ساعت است یک زمان نسبتا" کوتاه، یعنی یک روز مرتبا" سبب بالا پایین رفتن فشار خون میشود. مصرف کنندگان میتوانند همه قرصها را یکجا مصرف کنند یا آنها را بطور منظم طی ساعات روز مصرف نمایند. البته از مصرف قرصها بعد از ساعت 6 یا 7 اجتناب کنید

عوارض جانبی آندروژنی دیانابول:

عوارض دیانابول خیلی معمولند و شامل پوست چرب، جوش، افزایش موی بدن و صورت، پرخاشگری؛ حتی ممکن است سبب کچلی شود (یاد ضرب المثل هورمونی ها می افتم: کچل و بدنم کن) که البته در این مورد میتوان از قرصی به نام پروسکار (پروپشیا) استفاده کرد

دوره روزانه دیانابول:

4 یا 5 قرص (20 تا 25) میلی گرم کافی است که بر هر کسی نتایج شگفت انگیزی بدهد، بعضی افراد جسارت کرده و بیشتر مصرف میکنند که این سبب عمیق تر شدن عوارض آن میگردد، دیانابول را میتوان با هورمونهای دیگر مانند: دکا-دورابولین مصرف کرده و عوارض جانبی هم چندان بالا نخواهد رفت. برای یک حجم زیاد پشته سازی با یک هورمون بی اثر مانند: تستسترون انانتیت پیشنهاد میشود، البته با این روش عوارض جانبی بسیار بالا تر خواهد رفت البته آنقدر حجم افزایش میابد که ارزشش را خواهد داشت. همانطور که پیشتر گفته شد یک داروی کمکی میتواند به کار رود تا از عوارض دیانابول بکاهد

برخی دوره های دیانابول:

همانطور که میدانید اکثر هورمونهای خوراکی (مانند دیانابول) از نوع C17 آلفا الکیلت هستند. میدانیم که این ترکیب دیانابول را از شکسته شدن توسط کبد محافظت میکند و اجازه میدهد که همه دارو وارد خون گردد که البته این دارو برای این عضو بدن به همین علت زهراگین است و طولانی کردن دوره میتواند یک خسارت واقعی برای کبد به ارمغان آورده (همانند چند نمونه سرطان) (آقا من اینا رو از خودم در نمیارم، اینها همش علم که کسی از آن مطلع نیست)، بنده پیشنهاد میکنم در طول دوره چند بار به پزشک مراجعه کرده و آنزیمهای کبدی را چک کنید (نه درد و نه پول زیاد لازم داره) بنابراین دوره ها باید کوتاه و حد اکثر تا 8 هفته باشند تا این عوارض کم شود. یرقان (زردی) اولین نشانه آسیب کبد است پس مراقب زرد شدن سفیدی چشم خود یا پوست بدنتان باشید. در صورت برخورد کردن با این عارضه سریعا" مصرف را قطع کنید و به پزشک مراجعه کنید تا از عوارض پایدار کبدی جلوگیری شود.

دوره دیانابول بطور معمول 200 قرصی میباشد. (((( دوره عالی پشته سازی با پریمربلان و ناندرلون است

دیانابول و بولدنون (اکوپیز) :

این نکته قابل عرض است که دیانابول از لحاظ ساختاری همانند بولدنون است و تنها در یک C17 آلفا آلکیل تفاوت دارد. البته این دو تاثیر بسیار متفاوتی در بدن میگذارند؛ بولدنون بسیار ملایم است و استفاده کنندگان معمولا" این دارو را بدون نیاز به آنتی استروژن مصرف میکنند. بنابراین یک پشته سازی با این دو هورمون بسیار عالی است.

نتیجه گیری:

خوب اینم در مورد این قرص معجزه آسا و زهراگین بهتر است بدانید دیانابول به علت خواص استروژنیکی قوی تاثیر نزدیکی در آسیب دیدگی کبدی دارد و باور کنید کسی را دیدم که تنها با مصرف 300 تا متان روس 5 میل تا چندین سال روی بدنش جوشهای چرکین میزد که آثار زخمهای آنها حتی پس از گذشت سالها باقی است. ((پس قبل از گرفتن دیانابول بروید دنبال پروپشیا و کارسیل و HCG و کلامید))

شماره کارت به کارت : 6037991185604436


تاریخ ورزشهای قدرتی مورد استفاده قرار گرفته است. گفته می شود که «آرنولد شوارتز نگر» افسانه ای که روزگاری رقابتهای مستر المپیا را تحت سیطره خود داشت، بیش از نیمی از عضلات خود را مدیون همین دارو ست. شاید صحت و صقم این ادعا دقیقاً مشخص نباشد اما این مسئله کاملا روشن است که بسپاری از ورزشکار انی که از استروئیدهای تزریقی دل خوشی ندارند، این دارو را برای مصرف انتخاب کرده و آن را در برنامه دارویی خود می گنجانند.

«دیانابول» در ترکیب با «دکادورابولین» که در برخی کشورها به «ناندرولون» نیز معروف شده است و همچنین در ترکیب با «سوستانون 250» که نام تجارتی چهار نوع تستوسترون معروف و شناخته شده نیز هست، بهتر و موثرتر عمل کرده و تاثیرات مطلوب تری بر جای می گذارد.


این دارو غالبا یکی از اعضا و اجزای اصلی دوره های حجم است. این دارو در صورتی که در دوزهای بالا مصرف شود به راحتی به هورمونهای جنسی زنانه تبدیل شده و احتباس آب و املاح فراوان در بدن را نیز سبب می شود. برای کاستن از شدت عوارض این دارو در بدن می توانید آن را به همراه داروهای کم کننده عوارض نظیر: «نولوادکس» و یا دیگر آنتی استروژن ها و یا داروها و مکملهای محافظت کننده کبد به کار بگیرید.


                                                         


این دارو به صورت قرصهای 5 و در برخی موارد نیز 10 میلی گرمی تهیه شده و به بازار عرضه می شود. این دارو علیرغم اینکه دارویی قدیمی است اما هنوز هم به عنوان دارویی موثر در افزایش حجم و قدرت بدنی از آن استفاده می شود. اطلاع از این نکته برای کسانی که قصد استفاده از این دارو را داشته و یا از آن استفاده می کنند لازم است که « دیانا بول » موجب احتباس آب و املاح فراوان در بدن شده و در حجم گسترده ای نیز به هورمونهای جنسی زنانه مثل استروژن تبدیل می شود.


امروزه این دارو در کشورهای مختلف و تحت عناوین تجارتی گوناگون تهیه و تولید می شود. از معروفترین این نمونه ها می توان به « متاندروستونولون » و در بازار با نامهای Dianabol(ساخت آمریکا)- Methan (ساخت روسیه ) - Methandon(ساخت تایلند) Pronobol- (ساخت هند)- Refovit (ساخت مکزیک) یافت می شود که نوع روسی آن دارای درجه بالایی است و استفاده کنندگان معمولا این را نمی دانند و البته نوع تقلبی این دارو به صورت ماهرانه ای درست شده است . نوع مکزیکی آن که صورت تزریقی این دارو است که محتوی25میگرم بر میلی لیتر از این ماده میباشد و یک شیشه 50 میلی لیتری حاوی 25 قرص دیانا بول میباشد اما هنوز عده ای معتقدند مصرف این دارو به صورت قرص آن دارای جوابگویی بهتری است. از نمونه های اولیه این دارو برای درمان زندانیان جنگی آزاد شده که در طول اسارت نیز از سوء تغذیه شدید رنج برده و به شدت نیز لاغر می شدند، استفاده می شده است. این دارو معمولا به صورت قرصهای 5 میلی گرمی عرضه می شود اما قرصهای 5/2 و 10 میلی گرمی آن نیز تولید شده است


بدانید تنها با مصرف این مواد میتوانید قسمتی از سلامت از دست رفته خودتان را بازیابید.

نظرات() 
شاهین
پنجشنبه 11 تیر 1394 06:21 ب.ظ
09016454118 دیانابل میخوام
احمد
یکشنبه 29 تیر 1393 01:48 ب.ظ
لطفا قیمت متان چنده
سروش711
شنبه 7 تیر 1393 02:26 ق.ظ
باسلام خدمت ورزشکارای توپ
اگر کسی دیانابول خاست بمن ایمیل بزنه.کاملا موجود و خداشاهده اصل و چیز تقلبی(حروم خوری بلد نیسیم والا) کار نمیکنیم.
یا علی
سه شنبه 3 تیر 1393 07:27 ب.ظ
سلام چطوری میشهازتون خرید کرد vahid53939@yahoo.com. 09371215351
رامین
چهارشنبه 6 فروردین 1393 01:35 ق.ظ
الان سه ماهه دارم دنبال این قرص میگردم اما اصلا پیداش نمیکنم
از کجا باید تهیه کنم ؟
علی
چهارشنبه 18 دی 1392 03:54 ق.ظ
سلام
هر بدنی یه ظرفیتی داره ولی وقتی دیانابول میخوری حال میکنی نگاه خودت کنیسلام
هر بدنی یه ظرفیتی داره ولی وقتی دیانابول میخوری حال میکنی نگاه خودت کنی
رضا
دوشنبه 29 مهر 1392 01:01 ق.ظ
خرید پستی ندارید؟راهنمایی بفرمایید
md
شنبه 19 اسفند 1391 12:04 ب.ظ
سلام
لطفا شماره تلفن خود را واسم ایمیل کنید
درزم قیمت دیانابول روسی چنده؟ زود سریع
علی
پنجشنبه 30 شهریور 1391 11:16 ق.ظ
سلام
لطفا شماره تلفن خود را واسم ایمیل کنید
درزم قیمت دیانابول روسی چنده؟
saeid
پنجشنبه 9 شهریور 1391 02:16 ق.ظ
Salam
agha yani man in daru ro bokhoram faghatam 200ta mikham
kabedam daghun mishe?Be manam pishnehad shode goftam ghablesh amar begiram
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر